Combat Fit Dance

COMBAT FIT DANCE

СПЛАВ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ, ФІТНЕСУ І ТАНЦЮ

Combat Fit Dance – високоінтенсивна кардіо-програма для мегапотужних тренувань, які побудовано на бойових мистецтвах: карате, бокс, тхеквандо, тай чі, мауй тай тощо. Під запальну музику, виконуючи страйки, кікі, панчі та кати, ви стаєте частинкою однієї бойової танцювальної групи!

Combat Fit Dance покращує роботу серцево-судинної системи. Тренування високої інтенсивності вдосконалює аеробні процеси організму, збільшує витривалість серця, нормалізує рівень холестерину та артеріальний тиск.

Combat Fit Dance активно спалює калорії, навіть після тренування. За годину сесії витрачається від 800 до 1000 кілокалорій, в залежності від інтенсивності вашої роботи, ваги та об’єму м’язів.

Combat Fit Dance покращує осанку, розвиває координацію рухів та швидкість м’язів. Виконуючи швидкі, вибухові вправи ви, як справжній боєць, тренуєте активні м’язові волокна. Різноманітні удари, панчі та блоки допоможуть навчитись ідеально контролювати своє тіло, і найголовніше  – робити це із задоволенням під драйвову музику.

Враховуючи сучасні світові стандарти фітнес-індустрії, тренування розроблялись як ефективний та безпечний засіб досягнення прекрасної форми. Вправи підібрані таким чином, щоб забезпечити рівномірний розвиток верхньої та нижньої частини корпусу. Тренери індивідуально підберуть для вас рівень навантаження та інтенсивності.