Перше тренування

ТРЕНУВАННЯ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІ

Під керівництвом наших високопрофесійних військових інструкторів ви гарантовано отримаєте потужний тренувальний ефект незалежно від своїх можливостей. Незалежно від того, чи ви хочете схуднути, підвищити свою самооцінку, покращити фізичну форму або познайомитися з цікавими людьми – ви це отримаєте на кожному нашому тренуванні.

ЯКИЙ У ВАС РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ?

Заняття підходять для кожного: від абсолютних початківців до завзятих любителів фітнесу. Наша кольорова система рівнів дозволяє розподілити вас на групи з подібним рівнем здібностей і дозволяє нашим висококваліфікованим інструкторам забезпечити відповідні вправи та інтенсивність для кожного учасника тренувань.

ПОШУК СВОГО РІВНЯ

БІЛИЙ (для початківців).

Для людей, які в даний час мало займаються фізичними вправами або повертаються до фітнес-тренувань після перерви (тобто після травми, хвороби або після народження дитини). Ми працюємо над розвитком базових вмінь та правильної техніки виконання вправ.

ЧЕРВОНИЙ (проміжний).

Для тих, хто пройшов шлях від БІЛОГО кольору, або тих, хто приєднується до нас, які вже мають відповідний рівень підготовки. Проміжні заняття – це чудовий спосіб випробувати свою швидкість, силу, спритність та витривалість і бути готовим до наступного рівня.

ЧОРНИЙ (розширений).

Не для слабких. Саме тут ми кидаємо виклик найкращим учасникам на їх максимум. Окремі розширені класи проводяться на більшості наших майданчиків.

ЩО ОЧІКУВАТИ НА ВАШОМУ ПЕРШОМУ ТРЕНУВАННІ?

ДО ТРЕНУВАЛЬНОЇ СЕСІЇ

Приїжджайте за 15 хвилин до сеансу, щоб зустрітися з вашими інструкторами, які перевірять вашу анкету, проведуть тестування та дізнаєтесь, чого очікувати під час заняття.
Ми познайомимо вас з іншими учасниками тренувань та розділимо на групи за схожими показниками фізичної підготовленості. Все, що вам потрібно, це просто одягти спортивний одяг і взуття для тренування. Якщо холодно, візміть рукавички та шапку.

ПІД ЧАС СЕСІЇ

Наша 1-годинна тренувальна сесія містить 10-хвилинну руханку, 40 хвилин кардіо, вправи на силу, координацію та командну роботу з подальшою 10-хвилинною заминкою.

Ми пропонуємо велику кількість води, паузи і перерви для вживання води під час заняття. Забезпечуємо також гідратацію перед сеансом.
Ми надійно зберігатимемо всі ваші цінності під час заняття, щоб ви могли зосередитись на тренуванні.

ПІСЛЯ СЕСІЇ

Поговоріть зі своїм інструктором або нашою командою про ваші враження від тренувальної сесії, як досягти поставлених цілей. Обговоріть наступні кроки про те, як ви можете приєднатись до спільноти військового фітнесу, будь-то щомісячне членство або записавшись на більшу кількість сесій.
Військовий фітнес стає звичкою, і наші варіанти членства – це найвигідніший спосіб розвинути свої фізичні здібності, відновити та зміцнити здоров’я, знайти однодумців і покращити рівень життя.

ФІТНЕС-ТЕСТИ ДЛЯ РОЗПОДІЛЕННЯ ПО ГРУПАХ

БУДЬ ШВИДШИМ — зафіксуйте час, за який ви пробіжете 1000 м, і пізніше зможете дізнатись, наскільки швидшим ви станете, коли отримаєте більше військової фізичної підготовки.

БУДЬ СИЛЬНІШИМ  — порахуйте, скільки присідань, віджимань та бьорпі ви зможете зробити за дві хвилини, і подивіться, наскільки витривалішим ви станете, відвідуючи більше занять.

БУДЬ ВИТРИВАЛІШИМ — здайте нормативи на один з рівней, прийміть нашу фітнес-схему та подивіться, наскільки спортивнішим ви стаєте щомісяця.

СКЛАДОВІ ФІТНЕС-ТЕСТУ

1. Циклічні випробування

Тести: сила, витривалість (як аеробні, так і анаеробні), гнучкість і координація.
Це кругове випробування, яке має бути завершене за 15 хвилин або менше і має три рівні:

+ Білий – 10 віджимань, підйомів тулубу і бьорпі, човниковий біг 3 х 20 м – 5 циклів

+ Червоний – 12 віджимань, підйомів тулубу і бьорпі, човниковий біг 3 х 20 м – 5 циклів 

+ Чорний – 15 віджимань, підйомів тулубу і бьорпі, човниковий біг 3 х 20 м – 5 циклів

2. Тест на міцність

Тести: м’язова сила та витривалість. Учасники повинні прагнути виконати максимальну кількість повторень (у гарній формі) за дві хвилини

+ Дві хвилини віджимань

+ Дві хвилини підйомів тулубу

+ Дві хвилини бьорпі

3. Біг 1000 м