Basic MFI (Military Fitness Instructor)

1 student

Basic MFI (Military Fitness Instructor) (за версією UFMF-AVC int.) – інструктор з військового фітнесу.

На ринку здоров’я та фітнесу затребувані нові, ефективні, цікаві та захоплюючі види тренувань.

Курс MFI – програма для інструкторів групових та індивідуальних тренувань, з принципами підготовки військових провідних армій світу. Курс містить передові методи та технології організацій EXOS (США), BMF (Великобританія) та ICIPS (Ізраїль).

Серед модулів курсу: безпека на відкритому повітрі, оцінка ризиків, запобігання травмам і основи реабілітації, тренування в парах, командні вправи та ігри, управління груповими тренуваннями, методи навчання військових, поради з маркетингу, великий набір шаблонів і схем побудови тренінгів. Курс підходить для бажаючих залучити додаткову аудиторію новими тренуваннями в стилі мілітарі, що дає клієнтам швидкий прогрес, додатковий інтерес, нові навички і вміння.

Деталі курсу:

Години: 32

Теорія/практика: 40/60

Область застосування

Курс призначено для цивільних тренерів з досвідом роботи, вихованців навчальних закладів фізкультури, військових і ветеранів, які мають стійкі спортивні навички.

Основні цілі курсу:

  • засвоєння слухачами методик і принципів мілітарі-тренувань, що дає змогу розширити клієнтську базу і збільшити ваш дохід;
  • працевлаштування ветеранів і військових у швидкозростаючій індустрії здоров’я та фітнесу;
  • оволодіння алгоритмами відновлення і реабілітаційними техніками з арсеналу професійних військових інструкторів армій США та Британії;
  • отримання і засвоєння детальних схем + вправ + ігор, які досі не використовувались в Україні.
2,500.00₴