Умови, правила та анкета готовності до фізичної активності

Умови та правила першого тренування

 1. Безкоштовну пробну тренувальну сесію потрібно бронювати заздалегідь, щоб уникнути проблем під час сесії. Будь-хто, не бронювавши заздалегідь сесію, може брати участь лише у тому випадку, якщо в класі є достатньо місця для безпечного продовження.
 2.  Відвідувачі пробних сесій повинні мати вік від 16 років, і до початку сесії можуть бути запитані щодо підтвердження особи та віку.
 3. Одна безкоштовна пробна версія доступна лише для однієї людини.
 4. Зважаючи на фізичну природу випробувального класу, всі присутні повинні заповнити нашу анкету з охорони здоров’я до початку заняття, щоб підтвердити, що вони мають необхідний рівень здоров’я. Якщо ви вагітні, вам слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж брати участь у будь-якому новому занятті фізичними вправами.
 5. Вступ до класу залежить від цих положень і умов, а також стандартних положень та умов про членство.
 6. Пробний візит не має грошової вартості.
 7. Українська федерація військового фітнесу залишає за собою право припиняти або змінювати цю акцію в будь-який час без попереднього повідомлення.
 8. Українська федерація військового фітнесу час від часу надсилатиме пробним користувачам інформацію про товари, послуги та останні пропозиції чи акції. Якщо ви бажаєте відмовитися в будь-який час, ви зможете вибрати відпідписку на отримані повідомлення.

Анкета готовності до фізичної активності

Анкета покликана допомогти вам. Багато користі для здоров’я пов’язано з регулярними фізичними вправами, і заповнення анкети це важливий перший крок, якщо ви плануєте збільшити кількість фізичних навантажень у своєму житті. Якщо ви станете більш фізично активними, важливо, щоб ви були готові до цього. Будь ласка, прочитайте заяви нижче, і якщо будь-яке з них стосується вас, будь ласка, напишіть нам електронною поштою office@ufmf.org.ua:

– У мене є розлади у роботі серця.
– Я (іноді) відчуваю біль у грудях, коли я фізично активний.
– У минулому місяці у мене були болі в грудях, коли я не займався фізичними навантаженнями.
– Нещодавно я втратив рівновагу через запаморочення або втратив свідомість.
– У мене проблеми з кістками або суглобами, які могли погіршитися через фізичні навантаження.
– На даний момент мій лікар призначив ліки від артеріального тиску або серцевих захворювань.
– В даний час я страждаю на діабет.
– В даний час я страждаю на епілепсію.
– Мені відомі інші причини, чому я не повинен брати участь у фізичних навантаженнях.

Якщо ви відповіли “ТАК” на будь-яке з вищезазначених питань, можливо, вам доведеться поговорити зі своїм лікарем, перш ніж взяти участь у тренуваннях клубів Української федерації військового фітнесу. Якщо у вас виникли сумніви, зверніться до лікаря щодо вашої придатності брати участь у прогресивних та необмежених фізичних навантаженнях.

 • Зважаючи на те, що мені дозволяють брати участь у заходах та програмах Української федерації військового фітнесу, я визнаю, що знаю і розумію потенційні ризики та небезпеки, пов’язані з фізичними навантаженнями, включаючи використання обладнання, і я добровільно беру участь у цих заходах з усвідомленням пов’язаних з цим ризиків та небезпек.
 • Я розумію, що заняття фізичними вправами та фітнесом на свіжому повітрі загрожують травмами або навіть смертю, і я добровільно беру участь у цих заходах і використовую обладнання та споруди, знаючи про небезпеку.
 • Я погоджуюсь і прямо погоджуюсь з усіма ризиками травматизму чи смерті, я не знаю жодної причини, чому я не повинен брати участь ні в одній із програм та заходів Української федерації військового фітнесу. Цим я заявляю відстуність будь-якого негативного стану здоров’я, хвороби, немочі, які можуть вплинути на мою участь.
 • Я погоджуюся повідомити Українську федерацію військового фітнесу і, якщо це доцільно, надати письмову згоду від мого лікаря, якщо такий стан чи скарга виникнуть перед тим, як продовжувати будь-яку фізичну активність, я погоджуюся дотримуватися всіх усних повідомлень щодо безпеки під час занять в Українській федерації військового фітнесу.
 • Я усвідомлюю, що маю можливість задавати питання про фізичну активність, загальне використання обладнання та інші пов’язані з цим питання на тренуванні.
 • Якщо я вирішу не приймати поради або нехтувати будь-якими даними порадами, я роблю це добровільно і беру на себе відповідальність за всі отримані травми чи шкоду.
 • Я цим відмовляюся від претензій та звільняю себе від будь-якої відповідальності за будь-яку відповідальність або відповідальність за травми чи збитки, спричинені моєю участю в будь-яких заходах або моїм використанням обладнання чи споруд у вищезазначених заходах.
 • Ця анкета була заповнена найкращим чином відповідно до моїх знань та переконань.
 • Я погоджуюсь з цією декларацією і надаю Українській федерації військового фітнесу право обробляти мої особисті дані з метою оцінки мого стану здоров’я та придатності до участі у тренуваннях та заходах Української федерації військового фітнесу.