LESSONS

ВІТАЄМО ВАС У СПІЛЬНОТІ ВІЙСЬКОВОГО ФІТНЕСУ

Як відомо, провідні армії світу інвестують багато коштів у новітні методи і технології фізичної підготовки та вдосконалення своїх військовослужбовців. Далі ці технології приходять у великий спорт. Далі – у масову фізичну культуру – військовий фітнес.

Military Fitness Instructor

Українська федерація військового фітнесу (УФВФ) створена з метою зробити доступними тренування та методики з військово-прикладного спорту для широкого загалу на відкритому повітрі в будь-яку погоду та пору року, які є чудовою альтернативою класичним заняттям у спортивних та тренажерних залах, кросфіт-клубах тощо.

Партнери

Локації

Голосіївський парк | Маріїнський парк | Березняківський парк | Ботанічний сад ім. Фоміна


Реєстрація на перше безкоштовне тренування


умовами, правилами та анкетою фізичної готовності до тренувань

Тренування з військового фітнесу мають істотні переваги:

Заняття проводяться на свіжому повітрі

+ Спалюється значно більше калорій за рахунок різноманітного рельєфу паркової місцевості, де ми через звичайні бігові, стрибкові та інші вправи отримуємо додаткове фізичне навантаження. Різна температура та погодні умови додають ефективності вправам, спонукають організм до адаптивності та покращують обмін речовин.

+ Більше позитивних емоцій та задоволення від занять, коли ви тренуючись, вдихаєте свіже, а не сперте повітря тренажерного залу (ще й після проведеного робочого дня в офісі), що дає організму більше енергії, позитивного мислення та гарного самопочуття. Заняття на відкритому повітрі збільшують вироблення серотоніну – гормону радості та щастя, регулятору здорового сну.

+ Отримання вітаміну D – один з найбільш важливих вітамінів для нашого здоров’я, більшу частину якого ми отримуємо від сонячного світла. Вітамін D допомогає регулювати імунну та нервово-м’язову системи, відіграє велику роль в життєвому циклі наших клітин.

+ Більша ефективність та відновлюваність після тренувань.  Дія активного кисню на м’язи зменшує накопичення молочної кислоти та сприяє регенерації після навантажень.

Заняття проводяться в группі

  • це полегшує “вливання” в тренування, тому що можна спостерігати, як вправи виконують інші. Група завжди підтримує новачка;
  • це весело та сприяє новим знайомствам, розширює ваше коло спілкування та ділових контактів;
  • тренування в групі допомагають мотивувати себе.

Нові навички та внутрішня трансформація

На відміну від звичайного фітнесу, військовий фітнес дозволяє підійти нестандартно до тренувань та опанувати нові вправи, розвинути більшу витривалість, силу волі, навички самооборони на вулиці тощо.

В якості тренерів та інструкторів ми залучаємо наших ветеранів. Інструктори навчать вас правильно тренуватись як у літню спеку, так і в зимовий період. Ви розкриєте в собі нові можливості, навчитесь ефективно працювати в команді, опануєте багато корисних навичок для виживання та самооборони у місті, отримаєте необхідні знання з тактичної медицини, позбудетесь страху вийти із зони комфорту, відчуєте нові сили та мотивацію до кращого життя.

Ми поєднуємо комплексно адаптовану методологію підготовки елітних підрозділів та останні досягнення спортивної науки, що дає швидкі та ефективні результати в порівнянні з класичним фітнесом.

Ви можете бути як початківцем у спорті, так і професійним спортсменом – військовий фітнес доступний кожному незалежно від актуальних фізичних можливостей. Для цього ми розділяємо учасників тренувань на різні групи.

Незалежно від групи кожний тиждень із задоволенням тренуйтесь в групі такого ж рівня підготовки, ефективно та гарантовано отримуйте бажані результати, покращуйте ваше самопочуття та зміцнюйте здоров’я.

Наші тренування не потребують спеціальних тренажерів чи складних спортивних знарядь. Все фізичне навантаження базується в першу чергу на використанні вашої власної ваги та ваги партнера. Ми будемо використовувати паркові лавки, фітнес-резинки, канати, TRX, шини, медболи тощо.

Наші тренування ніколи не зупиняються – в будь-яку погоду та цілий рік ми загартовуємо себе!

Кожне тренування завжди різне, тому що:

  • змінюється погода
  • заняття будується на адаптивній структурі, а не чіткій програмі
  • інструктори циклічно чергуються, у кожного свій підхід та стиль
  • зміна локації парку чи стадіону

Обирайте локацію у вашому місті та пройдійть перше безкоштовне тренування!

Зареєструватись